Naše služby

Vy se soustředíte na svůj život či podnikání
a my na Vaše starosti

Znáte to – chcete něco navrhnout, případně opravit, ale nemáte chuť ani čas to řešit. V tom případě je na čase využít naše služby.

Máme trošku jinou filosofii ve vztahu k zákazníkovi. Pro nás je spokojenost zákazníka největší prioritou. Stojí za námi desítky spokojených zákazníků nadšených naším přístupem.

Tvorba webových stránek a e-shopů

V dnešní době je webová stránka samozřejmostí. Nejčastější je přepracování webový stránek na nové (modernější). Víme, že se potřebujete soustředit na svůj byznys, proto nabízíme komplexní zpracování / přepracování webových stránek. S námi se nemusíte o nic starat. Jen se se navzájem poznáme, abychom pochopili Vaši cílovku a Váš byznys a po pár týdnech máte nové webové stránky.

Hotová řešení jako např. Shoptet nabízí sice rychlý e-shop. Ale jeho identita je stejná jako e-shopů ostatních v ČR a mnohdy i drahý provoz. S námi budete mít e-shop na míru Vaší firmě / identitě.

seznámení se s byznysem

návrh webových stránek

realizace webových stránek

optimalizace a zlepšení

Tvorba databázových aplikací

Vedete firemní údaje v Excelu? Potřebujete aplikaci na databázi klientů včetně nějaký vychytávek? Je libo nějaké komplexnější webové aplikace, která udělá z mnoho rutinních věcí jednoduchou záležitost?

Webová aplikace má být co nejjednodušší, tzv. user-friendly. Pro více informací se s námi neváhejte spojit.

seznámení s problémem

návrh jednoduchého řešení

testovací provoz aplikace

ostrá data v aplikaci

Grafické návrhy vč. e-marketingu

Máte úspěšnou firmu, ale přesto jí něco chybí? Případně chcete něco zpropagovat? Žádný problém. Loga, vizitky, letáčky, samolepky – nic nás nezaskočí. A pokud ano – spolupracujeme se šikovnou studentkou grafiky.

Není nám cizí ani marketing na internetu. Google Ads, Facebook Business, Instagram. Jsme schopni Vám vytvořit na těchto platformách poutavou reklamu.

vize a poznání zákazníka

dodržení firemního typu

návrh s případnými úpravami

je o Vás slyšet nejen na netu

Máte nějaký problém? Nechte ho na nás